پاسخ به چند سوال
ساعت ۱٠:٢٩ ‎ق.ظ روز یکشنبه ٢٤ فروردین ،۱۳۸٢  

۱) يکی از دوستان پرسيده اند اگر کسی خود را با آب داغ شستشو دهد آيا پرده بکارت پاره می شود؟
خير، مگر آنکه آب آنقدر داغ باشد که باعث سوختگی شديد پرينه و تاول در موضع شود در اينصورت بايد حتما توسط همکاران ماما يا پزشکان معاينه شود.


۲) خانمی ( م- ف ) در مورد مطمئن ترين روش جلوگيری پرسيده بودند
یکی از مطمئن ترين راهای جلوگيری فرص ال - دی می باشد شما قبل از اولين بارداری حداکثر بمدت يکسال الی يکسال و نيم ديگر می توانيد اين روش را ادامه دهيد و بيشتر از آن توصيه نمی شود اما اگر می خواهيد بيش از ۲-۳ سال قبل از اولين بارداری پيشگيری داشته باشيد بهتر است با توجه به شرايطتان از آ يو دی استفاده کنيد ( انواعی از آ يو دی برای خانمهای زايمان نکرده وجود دارد ).


۳) در موزرد انتخاب جنسيت بزودی توضيحات کامل را در فصلی مجزا خواهم نوشت
۴) در مورد روشهای جلوگيری و مزيت هريک بعدا مفصلا توضيح خواهم داد.


۵)خانمی در مورد طول واژن سوال کرده اند و اينکه در هنگام نزديکی ترشحی به جز منی خارج می شود...
طول واژن در خانمها متفاوت است ولی طول آن بين ۸ تا ۱۰ سانتی متر است البته از آنجايی که در طول واژن چينهايي وجود دارد که باعث انطباق طول واژن با آلت تناسلی مرد می شود هيچ مشکلی در نزديکی خانمهای قد کوتاه با آقايان قد بلند ايجاد نمی شود چون بافت واژن اتساع پذير است
خانمها در هنگام ارگاسم( اوج لذت جنسی) ترشحی از آنها خارج می شود که ماهيت آن با منی در مردان متفاوت است و حاوی تخمک نمی باشد.


۶)خانمی سوال کرده اند که با قد ۱۷۹ و وزن ۶۰ از آ ي> دی استفاده می کند...
شما مقداری کمبود وزن دارير ( ۱۰ تا ۱۲ کيلو) اگر آ یو دی در شما باعث افزايش خونريزی ماهانه شود بهتر است از روش ديگری مثل قرص جلوگيری استفاده کنيد چون بجز اينکه باعث کاهش خونريزی می شود بعضا می توانند باعث افزايش وزن هم بشود.
۷)خانم الناز پرسيده اند که وقتی با همسرشان سکس دارند دخول انجام نمی شود...
احتمال بسيار کمی وجود دارد که مشکل آناتوميک داشته باشيد و نياز به جراحی باشد اما احتمال بسيار زياد علت ترس از نزديکی و جمع کردن عضلاتت و ممانعت از دخول است و روان درمانی و آموزش صحيح قابل بر طرف شدنبهتر است به پزشک مراجعه کنيد


کلمات کلیدی: